Paskelbta Odontologija

4 DALYKAI, KURIUOS PRIVALOTE ŽINOTE APIE DANTŲ IMPLANTACIJĄ

Dauguma žmonių yra nemažai girdėję, o odotologijos klinikos kaip Kaunodenticija.lt pritaria, kokie yra nuostabūs dantų implantai ir kaip radikaliai jie gali pakeisti žmogaus šypseną. Dantų implantacija yra procedūra, kurios metu yra įstatomas prarastas dantis. Ji atliekama gana dažnai ir Jūsų odontologas turbūt ją yra daręs šimtus kartų. Visgi yra keli dalykai, kuriuos turbūt norėtumėte žinoti prieš atlikdami dantų implantaciją.

 

Svarbus žandikaulio kaulo kiekis

 

Kaip bebūtų gaila, ne visi odontologų pacientai gali naudotis galimybe pakeisti savo šypseną dantų implantų dėka. Kaunodenticija.lt pataria, kad planuojant dantų implantacijos procedūra, būtina pasitarti su odontologu, kuris įvertins, ar tokia procedūra yra įmanoma, ar Jūsų žandikaulis sveikas ir ar jame yra pakankamas kiekis kaulo, kad dantų implantai galėtų įsitvirtinti. Dažnai problema iškyla tais atvejais, kai praradus dantį žandikaulio kaulas pradeda trauktis. Kuo ilgiau Jums trūks danties, tuo labiau bus susitraukęs ir žandikaulio kaulas.

 

Laikinai turėsite pakeisti savo mitybą

 

Po dantų implantacijos procedūros tikėtina, kad žandikaulis bus ištinęs, skaudės. Šie nepatogumai turėtų išnykti per kelias dienas, tačiau pirmas pora savaičių po procedūros planuokite valgyti tik minkštą maistą. Todėl prieš dantų implantaciją nusipirkite sriubų, jogurto, košių, kad būtų kuo lengviau ištverti gijimo laikotarpį.

 

Gražia šypsena galėsite džiaugtis ne iš karto

 

Daugelis mano, kad iškart po dantų implantacijos procedūros jie išeis iš odontologo kabineto su blizgančiais baltais dantimis. Deja, taip nėra. Dantų implantai nėra įstatomi tam nepasiruošus, o toks pasiruošimas, pasak Kaunodenticija.lt, trunka netgi keletą mėnesių. Toks pasiruošimas užtikrina, kas būsimas implantas tinkamai susilies su žandikaulio kaulu.

 

Prižiūrėkite dantų implantus

 

Atlikus dantų implantacijos procedūrą labai svarbu rūpintis savo burnos higiena. Reguliariai valykite dantis šepetėliu, naudokite tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį. Kiekvieną pusmetį būtina lankytis pas odontologą, kuris galėtų įvertinti, ar Jūsų dantų būklė yra tinkama. Taip pat nepamirškite kartą į metus pasidaryti dantų apnašų ir akmenų valymą. Tik nuolatinė dantų priežiūra galės Jums garantuoti, kad šypsositės akinančiai balta ir sveika šypsena.

 

Dantų implantacija gali pakeisti Jūsų išvaizdą. Ieškodami atsakymų, į klausimus, ar tai yra tinkama Jums procedūra ir kokie dantų implantai Jums būtų tinkamiausi, visada pasikonsultuokite su savo odontologu.