Paskelbta Be kategorijos

Kaip pagerinti Lietuvos medicinos įstaigų darbą?

 

Tikriausiai ne vieną kartą esate buvę poliklinikoje ar kitoje medicinos įstaigoje ir laukėte eilėje vien tam, kad gautumėte siuntimo lapelį pas specialistą, reikalingų vaistų pratęsimą ar tiesiog tam, kad Jūsų atsakymas iš antrojo ar trečiojo lygio gydytojo specialisto tiesiog atsidurtų Jūsų ligos istorijos knygelėje… Ar ir Jūs kaskart galvojate, ką būtų galima padaryti, kad visas medicinos įstaigų darbas vyktų greičiau ir produktyviau? Mes turime sprendimą. Tai dokumentų valdymo sistema (kitaip – DVS sistema). Kaip ji veiktų ir kaip galėtų pagerinti ir pagreitinti visus čia vykstančius procesus – pasakojame toliau.

 

Skaityti toliau „Kaip pagerinti Lietuvos medicinos įstaigų darbą?“

Paskelbta Be kategorijos

Kokybiškas miegas – kaip tai pasiekti?

 

Kokybiškas miegas vertinamas tiek jaunų, tiek vyresnio amžiaus žmonių. Nuo kokybės priklauso, ar kitą dieną jausimės pailsėję ir būsime energingi, kūrybingi ir net ar sugebėsime atsipalaiduoti. Siekiant tinkamų miego sąlygų galima būtina įvertinti ir tinkamo čiužinio ir miegamojo lovos veiksnius. Neužtenka tik tinkamai nurimti ir pasiruošti miegui, vieni dalykai privalo būti suplanuoti iš anksto.

 

Skaityti toliau „Kokybiškas miegas – kaip tai pasiekti?“

Paskelbta Be kategorijos

Chlamydia – a big danger for the health?

What is chlamydia and how it should be treated?

 

Chlamydia – very popular sexually transmitted disease – especially in the U.S. It is usually spread, because of not knowing that the sexual partner has it. It is hard to see symptoms, because most of them do not look dangerous ones. Chlamydia has different symptoms for women and men, so sometimes has to treated in different ways.

 

Skaityti toliau „Chlamydia – a big danger for the health?“