Paskelbta Bio

KRŪTŲ KOREKCIJA PO NEŠTUMO IR ŽINDYMO: SVARBIAUSI KLAUSIMAI GYDYTOJUI

Kūdikio gimimas yra vienas didžiausių stebuklų moters gyvenime, tačiau tai kartu yra ir didelis išbandymas moters kūnui. Greitas svorio augimas (ir dažnai vėlesnis staigus jo praradimas), besiplečianti oda, atsiradusios strijos, naujos pigmentinės dėmės ir daug kitų pokyčių vyksta organizme susijusių su neštumu. Moters krūtys šiuo laikotarpiu taip pat keičiasi, tačiau didžiausi jų pokyčiai vyksta po gimdymo, pradėjus maitinti kūdikį krūtimi. Maitinant krūtimi dėl besigaminančio pieno jos padidėja, krūtų oda įsitempia. Nustojus maitinti kūdikį pieneliu, dažnai moters krūtys sumažėja, suglemba, praranda savo stangrumą, o tuo pačiu išnyksta ir moters pasitikėjimas savimi bei savo išvaizda. Skaityti toliau „KRŪTŲ KOREKCIJA PO NEŠTUMO IR ŽINDYMO: SVARBIAUSI KLAUSIMAI GYDYTOJUI“

Paskelbta Bio

Daugiau jokių plaukų vonioje

 

Vienas didžiausių nemalonumų – kai po dušo pažiūrėjus žemyn, aplink kojas vyniojasi kuokštai išslinkusių plaukų. Iš pradžių kyla mintis apie odai netinkamą šampūną (ypač jei plaukų nelabai daug ar stresą darbe. Tačiau jei išslenkančių plaukelių po kiekvieni galvos trinkimo vis daugiau, o vėliau jų randama ne tik vonioje – gali kilti panika. Šįkart aiškinamės priežastis kodėl slenka plaukai ir kaip su tuo dorotis.

 

Skaityti toliau „Daugiau jokių plaukų vonioje“

Paskelbta Bio

Leiskite odai atsigauti

 

Pavasaris, vasara, žiema, ruduo – kiekvienas sezonas savaip paveikia mūsų odą. Ir kartais tai atsispindi ne tik odos, bet ir bendroje sveikatos būklėje. Paprastas pavyzdys – susilpnėja imunitetas, padidėja nervingumas, kankina nuolatinis nuovargis. Tokie dalykai taip pat ryškiai atsispindinti pajuodusiuose paakiuose. Veido oda taip pat atrodo pavargus. Kaip ją atgaivinti? Kelsi patarimus dalino gydytojai dermatologai.

 

Skaityti toliau „Leiskite odai atsigauti“