Paskelbta Bio

Daugiau jokių plaukų vonioje

 

Vienas didžiausių nemalonumų – kai po dušo pažiūrėjus žemyn, aplink kojas vyniojasi kuokštai išslinkusių plaukų. Iš pradžių kyla mintis apie odai netinkamą šampūną (ypač jei plaukų nelabai daug ar stresą darbe. Tačiau jei išslenkančių plaukelių po kiekvieni galvos trinkimo vis daugiau, o vėliau jų randama ne tik vonioje – gali kilti panika. Šįkart aiškinamės priežastis kodėl slenka plaukai ir kaip su tuo dorotis.

 

Skaityti toliau „Daugiau jokių plaukų vonioje“

Paskelbta Bio

Leiskite odai atsigauti

 

Pavasaris, vasara, žiema, ruduo – kiekvienas sezonas savaip paveikia mūsų odą. Ir kartais tai atsispindi ne tik odos, bet ir bendroje sveikatos būklėje. Paprastas pavyzdys – susilpnėja imunitetas, padidėja nervingumas, kankina nuolatinis nuovargis. Tokie dalykai taip pat ryškiai atsispindinti pajuodusiuose paakiuose. Veido oda taip pat atrodo pavargus. Kaip ją atgaivinti? Kelsi patarimus dalino gydytojai dermatologai.

 

Skaityti toliau „Leiskite odai atsigauti“

Paskelbta Bio

Nelemti spuogeliai: kaip su jais susitvarkyti?

 

Odos problemos – tai du žodžiai, kurie geriausi apibūdina paauglystės laikotarpį. Laimingi tie, kuriems nereikėjo patirti erzinančių spuogelių. Nes tiems, kurie to nepatyrė, dažnai suvokti, kokia tai sudėtinga, erzinanti ir pasitikėjimą savimi mažinanti problema. O internetas, atrodo, tik ir rašo apie tai, kaip su jais tvarkytis. Būdų daug, įvairių, tačiau negi visi jie gelbsti? Aptariame dažniausiai siūlomus būdus tvarkytis su odos problemomis.

 

Skaityti toliau „Nelemti spuogeliai: kaip su jais susitvarkyti?“