Paskelbta Prekės

Čiužinys: nauda ne tik nugarai, bet ir emocinei būsenai

Miegas žmogaus organizmui itin svarbus. Kad gerai jaustumėmės rekomenduojama miegoti 8-10 valandų per parą. Tačiau kartais miegui gali turėti įtakos veiksniai, kuriuos iššaukia lovų čiužiniai. Pavyzdžiui, nakties metu atsirandantys nugaros skausmai. Deja, tai gali paveikti ir mūsų emocinę būseną, o tai reiškia, kad nespėjus dienai prasidėti jau būsime sudirgę, niūrus. Bet viskas yra pataisoma, svarbiausia pasirinkti čiužinį, kuris suteiktų ne tik gerą miegą, bet ir naudą sveikatai.

Čiužiniai ir nugara

Yra sakoma „jei vienam tinka, tai nereiškia, kad ir kitam tiks“. Šį posakį galime laisvai pritaikyti renkantis čiužinį. Tai yra labai individualus dalykas. Vienam gali patikti ir tikti kietas, o kitam jis bus pats blogiausias pasirinkimas dėl sukeliamų nugaros skausmų.

Pasirodo, yra mitas teigiantis, kad sveikiausia miegoti ant kieto pagrindo. Tačiau, tai netiesa. Dėl naujų technologinių sprendimų gaminami lovų čiužiniai palaiko stuburo padėtį miego metu, nes yra minkštesni (paspaudę ant nuorodos, apie juos galite sužinoti daugiau). Todėl tikrai neturite savęs kankinti!

Kad nepatirtumėte diskomforto miegodami, rekomenduojama įsigyti čiužinį su zonomis, kurios prisitaiko prie žmogaus anatomijos. Kaip veikia ši sistema? Viskas yra paprasta – įtemptos raumenų vietos atsipalaiduoja dėl minkštesnių vietų čiužinyje. Susiformavusios atraminės vietos neleidžia užsispausti nervams. Taigi, taisyklinga nugaros padėtis mums leidžia gerai išsimiegoti ir jaustis laimingiems!

 

Geras miegas – gera savijauta!

Geras miegas padeda mums atkurti jėgas, jaustis pilnavertiškai ir atlikti darbus kokybiškai. O kad dirbtume pilnu pajėgumu turime nejausti skausmo, kuris atsiranda atsikėlus nugaroje. Stuburas yra pagrindinį kūno ašis, kuri leidžia mums laisvai judėti. Tačiau suvaržymas ar nemiga nakties metu paveikia mūsų savijautą. Atsikėlę esame susierzinę, pavargę, lyg būtume po įtemptos dienos. Toks rytas tikrai nežada geros dienos pradžios. Įsibėgėjus dienai gali tik pablogėti, dėl apribotų judesių, kuriuos iššaukia skausmai nugaroje.

Gera žinia tai, kad jau 15 metų baldų įmonių gaminami lovų čiužiniai yra orientuoti būtent į gerą miegą. Todėl nereikia bijoti išmėginti kažko naujo, svarbiausia kaip jaučiatės – nes gera jūsų nuotaika gali pakeisti ir aplinkinių emocinę būseną!