Paskelbta Lazeriai

Kasdien prižiūrėti veido odą – nepakanka

 

Veido oda reikalauja išskirtinės priežiūros ir dėmesio. Gali atrodyti, kad kasdien valant odą specialiais valikliais, puoselėjant specialiais veido odai sukurtais pieneliais bei kaukėmis, darote pakankamai. Visgi, to neužtenka, norint išlaikyti skaisčią ir sveikai atrodančią odą. Dėl aplinkos poveikio odą gali pradėti berti spuogeliai, atsirasti tamsūs inkštirai, galų gale prie visko prisideda dar ir randai. Ką šiuo atveju rekomenduoja specialistai? Ar randų gydymas gali būti atliekamas pasitelkiant veido valymo procedūras?

 

Kodėl įprastų priemonių neužtenka?

 

Galbūt atrodo, kad veido valymas nėra būtina procedūra, o odos priežiūra nėra sudėtingas procesas – palepinate kaukėmis, kas vakarą nušveičiate šveičiamosiomis kaukėmis, sudrėkinate specialiomis drėkinančiomis priemonėmis. Tačiau veido oda kasdien susiduria su nemažais iššūkiais – tai prakaitas, šaltis, karštis, aplinkos dulkės, makiažas. Net jei kasdien valote odą specialiomis priemonėmis, visiškai pašalinti į odą įsiskverbusių kenksmingų mikrodalelių neįmanoma. Būtent dėl jų kemšasi poros, galimas nemalonus bėrimas spuogeliais, veido oda tampa gerokai jautresnė.

 

Dažnai bandoma spausti atsiradusius spuogelius, tačiau taip tik paskatinamas randelių atsiradimas, kuris odos tikrai nepuošia. Randų gydymas taip pat nebus efektyvus naudojant įprastas kaukes ar tepaliukus. Dėl šios priežasties specialistai siūlo odos gydymui ir profilaktinei priežiūrai naudotis veido valymo procedūromis. Profesionalus veido valymas Kaune ir Vilniuje atliekamas „Era Esthetic“ lazerinėje klinikoje. Plačiau apie jų kainas ir teikiamas paslaugas informaciją galite rasti jų internetiniame puslapyje lazerineklinika.lt. Todėl toliau pasakojame apie šios procedūros privalumus.

 

Profesionalaus veido valymo nauda

 

Veido valymo procedūros egzistuoja kelių skirtingų tipų: 3 etapų valymo procedūra (angl.: hydrafacial), deguonies veido terapija (angl.: intraceuticals), veido pilingas. Visos jos naudingos, tačiau pasitelkiamos atsižvelgiant į odos problemas. Štai, paskutinysis variantas – pilingas, yra tik paviršinio odos sluoksnio valymas, kurį galima atlikti ir namuose. Tačiau užsikimšusioms poroms reikalinga giluminė valymo procedūra.

 

Veido valymas Vilniuje ir Kaune atliekamas analogiškai, o klinikose dirba tik geriausi savo srities specialistai ir gydytojai, todėl galite neabejoti jų profesionalumu. Verčiau reikėtų pabrėžti šių veido valymo procedūrų privalumus.

 

  • Profilaktiškai atliekant veido valymą oda atjaunėja ir tampa elastingesnė;
  • Giluminis veido valymas taip gali būti taikomas kaip randų gydymas;
  • Pasiekiamas natūralus sveikos odos skaistumas;
  • Veido valymo pagalba galima užkirsti kelią problemų pasikartojimui.

 

Procedūrų reguliarumas turėtų priklausyti nuo Jūsų odos tipo, jei tai stipriai besiriebaluojanti bei užteršta oda, veido valymą vertėtų atlikti bet kartą per mėnesį. Mažiau problemų turinčioms rekomenduojama į gydytojo kabinetą atlikti procedūros užsukti bent jau kartą per sezoną.

 

Jei ieškote, kur atliekamas aukštos kokybės ir profesionalus veido valymas Vilniuje, užsukite į mūsų kliniką. Tą patį gali padaryti ir vilniečiai, aplinkinių sostinės vietų gyventojai bei kauniečiai. Pasirūpinti savo oda būtina, užsiregistruokite į konsultaciją ir jei norite natūraliai skaisčios ir gražios odos, veido valymo procedūroms laiko raskite bent kartą per sezoną.