Paskelbta Akių sveikata

Kodėl vasarą verta įsigyti kontaktinius lęšius?

Vasara – metas, kuomet nešioti akinių dažniausiai nesinori. Ieškoma paprastesnių ir lengvesnių sprendimų. Be to, vienu metu nešioti korekcinius ir apsaugai nuo saulės skirtus akinius nėra patogu. Tinkama alternatyva galėtų būti kontaktiniai lęšiai. Internetu juos itin lengva įsigyti svetainėje Gerilesiai.lt. Taigi, kodėl vasarą apsimoka rinktis būtent juos?

 

Patogi priemonė

 

Įsigijus lęšius galima išvengti tam tikrų nepatogumų. Ši korekcinė priemonė suteikia laisvai nešioti akinius nuo saulės. Jie daugelio mėgstami dėl plačių dizaino galimybių ir vasarą tampa puikia įvaizdžio detale. Jei jums reikalingi tik akiniai į tolį arba į artį – tai taip pat tinkamas pasirinkimas. Nešiojant kontaktinius lęšius nereikia nuolat nusiiminėti akinių.

 

Tinka aktyviam laisvalaikiui

 

Žmonės nešiojantys korekcinius akinius ir mėgstantys sportuoti žino, kad taip sportuoti nėra itin patogu. Nuo intensyvaus judėjimo jie vis pasislenka ar nukrenta. Be to, aktyvios fizinės veiklos metu daug gausiau prakaituojama. Akiniuose pradeda kauptis nešvarumai. Kontaktiniai lęšiai internetu svetainėje Gerilesiai.lt – vienas iš būdų to išvengti.

 

Tinka prie bet kokio įvaizdžio

 

Kitas šios regą koreguojančios priemonės privalumas tas, jog ji tinka prie bet kokio įvaizdžio. Dažniausiai žmonės turi vienus akinius, kuriuos kartais sunku prie vienokių ar kitokių rūbų. Nebent tai yra klasikiniai juodi akiniai. Pastebėti lęšius išties sudėtinga, todėl jie nei kiek nepakeičia bendro vaizdo. Planuojate vykti į jums svarbią šventę? Tokiu atveju nepraleiskite galimybės įsigyti naujus kontaktinius lęšius.

 

Patogi priežiūra

 

Kartais vyrauja nuomonė, kad šios korekcinės priežiūra ir naudojimas yra sudėtingas. Galbūt pirmą karta naudojantis tuo ir gali kilti šiek tiek nesklandumų, tačiau viskas išmokstama. Jei dar nebandėte, kontaktiniai lęšiai internetu (Gerilesiai.lt) gali jums būti naudingi.

 

Vienkartiniai lęšiai naudojami tik vieną dieną. Po to juos reikia tiesiog išmesti. Mėnesinius – galima naudoti iki mėnesio, kartais net ilgiau. Svarbiausia kas vakarą juos išsiimti. Taip galite išvengti nemalonių pojūčių akyse.

 

Vasara gali būti tinkamas metas išbandyti kontaktinius lęšius. Tai itin patogi, nepakeičianti įvaizdžio ir lengvai prižiūrima priemonė. Svarbiausia išsirinkti specialiai jūsų regą koreguojančius ir kokybiškus.