Paskelbta Akių sveikata

Kodėl verta išbandyti kontaktinius akių lęšius?

Prastesnį regėjimą turintys žmonės neretai šiai problemai spręsti renkasi akinius – tai įprastas, puikus pasirinkimas. Anksčiau nė nebuvo galima įsivaizduoti, kaip kitaip pagerinti regėjimą. Šiais laikais galima rinktis paprastesnį ir patogesnį pasirinkimą. Tai – akių lęšiai. Deja, vis dar yra vengiančių juos išbandyti, bet kodėl tai tikrai verta padaryti?

 

Daugeliui kur kas patogiau nei akiniai

 

Akių lęšių priežiūra nėra iš paprasčiausių, tačiau jie kur kas patogesni už akinius. Jei nepamiršite dienos pabaigoje jų išsiimti ir įdėti į dėžutę su kontaktinių lęšių skysčių – jie neišsiteps ir galėsite jais džiaugtis visą nurodytą laiką. Akinius, tuo tarpu, reikia itin saugoti – jie brangesni (priklausomai nuo jūsų regėjimo, stiklų ir rėmelių kaina gali smarkiai svyruoti). Be to, nukritę ant žemės jie gali sudužti. Norintiems išvengti šių problemų pagelbės akių lęšiai – nereikės jaudintis, kad jie nukris ar sukels kitokį diskomfortą. Be to, vasarą galėsite nešioti visus norimus akinius nuo saulės. Kontaktiniai lęšiai palaikys gerą jūsų regėjimą ir nevaržys jūsų stilistinių pasirinkimų.

 

Manoma, kad gali būti naudingiau

 

Kai nešiojate kontaktinius lęšius, jie apgaubia jūsų akies obuolio priekinę dalį priglusdami prie jos. Akiniai turi lygius stiklus, pro kuriuos jūsų akį pasiekia saulės šviesa ar tiesiog šviesa iš aplinkos. Ne paslaptis, kad UV spinduliai ganėtinai kenksmingi kiekvieno žmogaus regėjimui, tad, šiuo atveju, akių lęšiai – ir sveikiau, ir naudingiau kiekvieno regėjimui.

 

Nevaržys ir leis eksperimentuoti

 

Svarbu paminėti, jog akiniai – nemaža investicija. Dažnai renkamės vieną, unviersalią porą akinių, klasikinius rėmelius, kurie derės prie visko, mat stiklų kaina neretai tikrai didelė. Nešiodami kontaktinius lęšius galėsite džiaugtis kur kas daugiau laisvės stilistiniuose pasirinkimuose ir tiesiog savo kasdienybėje. Kaip jau minėta anksčiau, vasarą laisvai galėsite rinktis visus norimus akinius nuo saulės be dioptrijų, o ir akinių nebereikės griežtai derinti prie aprangos, progos ar kitų kriterijų.

 

Taigi, kontaktiniai lęšiai yra iš tiesų puikus pasirinkimas visiems, kurie nešioja akinius. Išbandykite – tinkamai prižiūrimi jie tarnaus ilgai, be to, galėsite rinktis ne tik įprastus, bet ir tokius, kurie paryškina jūsų akių spalvą.