Paskelbta Prekės

Kokie vienadienių lęšių privalumai?

 

Jeigu nusprendžiama nešioti lęšius, dažniausiai iškyla klausimas, kokius išsirinkti. Galimi vienadieniai lęšiai arba mėnesiniai. Pagal jų privalumus reikėtų išsirinkti labiausiai poreikius atitinkančius lęšius. Aptarsime vienadienių lęšių privalumus, kada reikėtų rinktis būtent juos.

 

Paprastas naudojimas

 

Jeigu lygintume mėnesinius ir vienadienius lęšius, pastarųjų ir naudojimas, ir priežiūra yra paprastesnė ir lengvesnė. Jie būtent vertinami dėl universalumo ir patogumo, nes jų didesnis drėgmės ir deguonies pralaidumas. Nors jie tinkami tik vienam nešiojimui ir išsiėmus įsidėti atgal negalima, tai tik privalumas, nes nauji ir dar nepanaudoti lęšiai geriau akims.

 

Lengva priežiūra

 

Šių lęšių priežiūra taip pat labai paprasta, nes jiems nereikia papildomai įsigyti specialaus valymo skysčio. Kaip jau minėjome anksčiau, vienadieniai lęšiai išmetami tik išsiėmus juos iš akių, todėl nereikia ir papildomų dėžučių, kuriose laikomi mėnesiniai lęšiai.

 

Tinka alergiškiems žmonėms

 

Būtent šie lęšiai yra tinkami tiems, kurie turi alergiją. Ant šių lęšių nesikaupia įvairios apnašos, kurios būtent ir gali sukelti alergiją. Dėl to, kad lęšių nereikia kasdien valyti ir mirkyti, užkertamas kelias akių sudirgimui dėl skysčiuose esančių konservantų. Be to, naudojant vienadienius lęšius infekcijos ir kitų uždegiminių susirgimų tikimybės itin sumažėja, todėl šių lęšių naudojimas labai saugus.

 

Kaina – irgi privalumas

 

Nors gali atrodyti, kad naudojant vienadienius lęšius jų bendra kaina nėra tokia maža palyginus su mėnesiniais, iš tiesų nėra vienadieniai lęšiai tokie brangūs. Naudodami mėnesinius lęšius turime įsigyti skysčių ir indelių jiems, todėl ir mėnesinių lęšių išlaidos išauga.

 

Įsigyti vienadienius lęšius ypač apsimoka, kai jie naudojami rečiau, vieną ar kelis kartus per savaitę. Tada lęšių kaina tampa žymiai mažesnė nei mėnesinių, nes nereikia pirkti papildomų priemonių, pavyzdžiui, skysčių.

 

Puikiai tinka pirtyse ir baseinuose

 

Skirtingai nei akiniai, pirtyse lęšiai nerasoja, todėl, norint geros regos, rekomenduojama naudoti būtent juos. Su vienadieniais lęšiais taip pat galima nardyti, tačiau prieš paneriant reikėtų užsimerkti, kad lęšiai neiškristų iš akių.

 

Nusprendę nešioti vienadienius lęšius tikrai nesigailėsite. Visgi, nepamirškite laikytis šių lęšių naudojimo nurodymų. Tų pačių lęšių negalima naudoti kelias dienas iš eilės ir, svarbiausia, juos išsiėmę nebandykite įsidėti jų vėl. Visada imkite naują lęšių porą.