Paskelbta Prekės

Kontaktiniai lęšiai – kasdieniam patogumui

 

Esate aktyvus žmogus, tačiau turite regos sutrikimų? Šią problemą šiandien, deja, turi daugelis. Nors akiniai yra gana praktiška ir nuolatinės priežiūros nereikalaujanti regos korekcijos priemonė, tačiau juos nešioti patogu yra toli gražu ne visuomet. Bėgiojant ar, ypač, užsiimant kontaktiniu sportu, akiniai tikrai nėra pats geriausias sprendimas. Be abejo, galite įsigyti sportinius akinius su dioptrijomis, tačiau jų kaina nėra įkandama kiekvienam. Kontaktiniai akių lęšiai – patogus ir praktiškas sprendimas tokiu atveju.

 

Gausus pasirinkimas

 

Kontaktinius lęšius gali nešioti tiek trumparegiai, tiek toliaregiai ar astigmatikai. Be to, pagal galimą nešiojimo trukmę jie skirstomi į vienadienius, tinkamus nešioti savaitę ar net keletą mėnesių. Vienadieniai „TruEye“ lęšiai – populiarus pasirinkimas ne tik naujų vartotojų tarpe. Vienas pagrindinių jų privalumų yra tas, jog jiems nereikalinga priežiūra – pasinaudojus jais, dienos pabaigoje tiesiog išmeskite. Jeigu lęšiai nereikalingi nuolat, o juos naudojate tik tam tikru metu, vienadieniai lęšiai yra, ko gero, pigiausias ir patogiausias pasirinkimas. Be to, jie yra labai pravartūs, jeigu norite pradėti jais naudotis, priprasti prie jų pojūčio bei perprasti įsidėjimo subtilybes.

 

Tiks kiekvienam

 

Jeigu dar prieš kelis dešimtmečius į lęšius buvo žiūrima pakankamai skeptiškai, šiandien taip jau beveik nėra. Šiuolaikinės technologijos ir lęšių savybės ženkliai pagerino tiek jų kokybę, tiek pojūtį, deguonies pralaidumą. „TruEye“ lęšiai praleidžia net 98 proc. deguonies, o tai leidžia akims nedžiūti, išlaikyti reikiamą drėgmės kiekį. Dėl šios priežasties tokie lęšiai tinka ir tiems žmonėms, kurie nuolat skundžiasi išsausėjusiomis akimis ar kitomis panašiomis problemomis. Dėl savo plono profilio šie lęšiai labai gerai priglunda ir tai užtikrina, kad jie liks vietoje bet kokios veiklos metu.

 

Paprasta priežiūra

 

Gana nemažai žmonių mano, kad lęšius yra sudėtinga prižiūrėti ir dėl to nusprendžia jais nesinaudoti. Tiesa ta, kad jiems užtenka elementarių higienos principų: neliesti jų bei netrinti akių nešvariomis rankomis, o ilgalaikio naudojimo lęšius išimti prieš miegą ir juos pamerkti specialiame lęšiams skirtame tirpale. Vienadieniai „TruEye“ lęšiai nereikalauja ir tiek – jiems pakanka, jog būtų išvengta dulkių bei nešvarumų.