Paskelbta Bio

KRŪTŲ KOREKCIJA PO NEŠTUMO IR ŽINDYMO: SVARBIAUSI KLAUSIMAI GYDYTOJUI

Kūdikio gimimas yra vienas didžiausių stebuklų moters gyvenime, tačiau tai kartu yra ir didelis išbandymas moters kūnui. Greitas svorio augimas (ir dažnai vėlesnis staigus jo praradimas), besiplečianti oda, atsiradusios strijos, naujos pigmentinės dėmės ir daug kitų pokyčių vyksta organizme susijusių su neštumu. Moters krūtys šiuo laikotarpiu taip pat keičiasi, tačiau didžiausi jų pokyčiai vyksta po gimdymo, pradėjus maitinti kūdikį krūtimi. Maitinant krūtimi dėl besigaminančio pieno jos padidėja, krūtų oda įsitempia. Nustojus maitinti kūdikį pieneliu, dažnai moters krūtys sumažėja, suglemba, praranda savo stangrumą, o tuo pačiu išnyksta ir moters pasitikėjimas savimi bei savo išvaizda.

 

Pats efektyviausias šios problemos sprendimo būdų yra krūtų korekciją ir krūtų implantai, siūlomi tokių klinikų kaip Svplastic.com . Taigi, jei svarstote galimybę atlikti krūtų korekciją ir krūtinės formą pagerinti įsidedant krūtų implantus, Jums privalu žinoti, ko privalote paklausti gydytojo, svarstant apie šių procedūrų atlikimą.

 

Kokios rūšies krūtų implantus siūlote, ir kokius rekomenduotumėte rinktis?

 

Populiariausi krūtų implantų pasirinkimai yra šie:

 

  • Užpildyti fiziologiniu skysčiu (natrio chlorido tirpalu). Tokių implantų trūkumas yra, jog moteriai atsigulus ant nugaros, jie yra linkę „subėgti“ į šonus“ Tokie implantai mažiausi pavojingi plyšimo atveju.

 

  • Tokie implantai atrodo natūraliau, tačiau jiems plyšus reikalinga reakcija ir skubus tokių implantų šalinimas.

 

  • Tai pačios moters riebalais užpildyti krūtų implantai. Pasirinkus tokius implantus, visada išlieka rizika, kad riebalai neprigys, o operaciją teks kartoti. Daugiau informacijos apie šiuos implantus rasite Svplastic.com.

 

Kokios dažniausiai pasitaikančios komplikacijos, patiriamos atliekant krūtų korekcijos operaciją?

 

Atliekant operacijas, komplikacijos nėra dažnos, tačiau pasitaikančios dažniausiai yra šios:

 

  • skausmas, tempimas krūtų srityje;

 

  • pastebimi randai;

 

  • kapsulinė kontraktūra;

 

  • implanto plyšimas;

 

  • galimos infekcijos;

 

  • spenelio nervo pažeidimas.

 

Kiek laiko po operacijos užtruks gijimas?

 

Kiekvienos moters kūnas yra unikalus ir tikslus gijimo laikotarpis priklauso nuo kiekvieno organizmo stiprumo. Tačiau dauguma gydytojų nurodo, kad daugumos pacienčių gijimas užtrunka vidutiniškai 6 savaites.

 

Klausimų, kuriuos privalu užduoti gydytojui apie krūtų korekciją, kokie krūtų implantai tinkamiausi, yra kur kas daugiau, todėl verta detaliau pasidomėti šiomis procedūromis. Reikiamą informaciją apie tai galite rasti Svplastic.com. Išsinagrinėję visą informaciją, neabejotina, kad bus lengviau priimti sprendimą dėl šios operacijos.