Paskelbta Lazeriai

Svarbiausia – sveikata, o ne rezultatas

 

Grožis, estetika ir sveikata – trys dalykai, kurių šiandien siekia moteris. Kitaip tariant, kiekviena nori atrodyti gražiai, jaunatviškai ir kaip įmanoma ilgiau pristabdyti senatvę. Vis tik galima pamatyti nemažai ryškių pavyzdžių, kai su grožio procedūromis yra perspaudžiama, o kartais net gaunama panašaus tipo priklausomybė, kaip ir su tatuiruotėmis. Piktnaudžiavimas gero rezultato neatneš, tad šįkart nusprendėme pakalbėti apie tai su grožio ir estetikos klinikoje gydytojais.

 

Skaityti toliau „Svarbiausia – sveikata, o ne rezultatas“

Paskelbta Lazeriai

Kai prakaitavimas tampa problema

 

Prakaitavimas bendruoju požiūriu yra visiškai natūrali organizmo funkcija, leidžianti pasišalinti nereikalingiems skysčiams, tačiau artėjantis šiltasis vasaros sezonas daugelį gąsdina būtent dėl prakaitavimo. Vos tik termometras šokteli šiek tiek aukščiau dešimties laipsnių Celsijaus, peršlapę marškinėliai dėl gausaus prakaitavimo tampa kasdienybe. Kaip su tuo tvarkytis ir kodėl taip nutinka – pasakojame šiek tiek plačiau.

 

Skaityti toliau „Kai prakaitavimas tampa problema“

Paskelbta Lazeriai

Kasdien prižiūrėti veido odą – nepakanka

 

Veido oda reikalauja išskirtinės priežiūros ir dėmesio. Gali atrodyti, kad kasdien valant odą specialiais valikliais, puoselėjant specialiais veido odai sukurtais pieneliais bei kaukėmis, darote pakankamai. Visgi, to neužtenka, norint išlaikyti skaisčią ir sveikai atrodančią odą. Dėl aplinkos poveikio odą gali pradėti berti spuogeliai, atsirasti tamsūs inkštirai, galų gale prie visko prisideda dar ir randai. Ką šiuo atveju rekomenduoja specialistai? Ar randų gydymas gali būti atliekamas pasitelkiant veido valymo procedūras?

 

Skaityti toliau „Kasdien prižiūrėti veido odą – nepakanka“