Paskelbta Lazeriai

Kasdien prižiūrėti veido odą – nepakanka

Veido oda reikalauja išskirtinės priežiūros ir dėmesio. Gali atrodyti, kad kasdien valant odą specialiais valikliais, puoselėjant specialiais veido odai sukurtais pieneliais bei kaukėmis, darote pakankamai. Visgi, to neužtenka, norint išlaikyti skaisčią ir sveikai atrodančią odą. Dėl aplinkos poveikio odą gali pradėti berti spuogeliai, atsirasti tamsūs inkštirai, galų gale prie visko prisideda dar ir randai. Ką šiuo atveju rekomenduoja specialistai? Ar randų gydymas gali būti atliekamas pasitelkiant veido valymo procedūras?

Kodėl įprastų priemonių neužtenka?

Galbūt atrodo, kad veido valymas nėra būtina procedūra, o odos priežiūra nėra sudėtingas procesas – palepinate kaukėmis, kas vakarą nušveičiate šveičiamosiomis kaukėmis, sudrėkinate specialiomis drėkinančiomis priemonėmis. Tačiau veido oda kasdien susiduria su nemažais iššūkiais – tai prakaitas, šaltis, karštis, aplinkos dulkės, makiažas. Net jei kasdien valote odą specialiomis priemonėmis, visiškai pašalinti į odą įsiskverbusių kenksmingų mikrodalelių neįmanoma. Būtent dėl jų kemšasi poros, galimas nemalonus bėrimas spuogeliais, veido oda tampa gerokai jautresnė.

Dažnai bandoma spausti atsiradusius spuogelius, tačiau taip tik paskatinamas randelių atsiradimas, kuris odos tikrai nepuošia. Randų gydymas taip pat nebus efektyvus naudojant įprastas kaukes ar tepaliukus. Dėl šios priežasties specialistai siūlo odos gydymui ir profilaktinei priežiūrai naudotis veido valymo procedūromis. Profesionalus veido valymas Kaune ir Vilniuje atliekamas „Era Esthetic“ lazerinėje klinikoje. Plačiau apie jų kainas ir teikiamas paslaugas informaciją galite rasti jų internetiniame puslapyje lazerineklinika.lt. Todėl toliau pasakojame apie šios procedūros privalumus.

Profesionalaus veido valymo nauda

Veido valymo procedūros egzistuoja kelių skirtingų tipų: 3 etapų valymo procedūra (angl.: hydrafacial), deguonies veido terapija (angl.: intraceuticals), veido pilingas. Visos jos naudingos, tačiau pasitelkiamos atsižvelgiant į odos problemas. Štai, paskutinysis variantas – pilingas, yra tik paviršinio odos sluoksnio valymas, kurį galima atlikti ir namuose. Tačiau užsikimšusioms poroms reikalinga giluminė valymo procedūra.
Veido valymas Vilniuje ir Kaune atliekamas analogiškai, o klinikose dirba tik geriausi savo srities specialistai ir gydytojai, todėl galite neabejoti jų profesionalumu. Verčiau reikėtų pabrėžti šių veido valymo procedūrų privalumus.
• Profilaktiškai atliekant veido valymą oda atjaunėja ir tampa elastingesnė.
• Giluminis veido valymas taip gali būti taikomas kaip randų gydymas.
• Pasiekiamas natūralus sveikos odos skaistumas.
• Veido valymo pagalba galima užkirsti kelią problemų pasikartojimui.

Procedūrų reguliarumas turėtų priklausyti nuo Jūsų odos tipo, jei tai stipriai besiriebaluojanti bei užteršta oda, veido valymą vertėtų atlikti bet kartą per mėnesį. Mažiau problemų turinčioms rekomenduojama į gydytojo kabinetą atlikti procedūros užsukti bent jau kartą per sezoną.

Jei ieškote, kur atliekamas aukštos kokybės ir profesionalus veido valymas Vilniuje, užsukite į mūsų kliniką. Tą patį gali padaryti ir vilniečiai, aplinkinių sostinės vietų gyventojai bei kauniečiai. Pasirūpinti savo oda būtina, užsiregistruokite į konsultaciją ir jei norite natūraliai skaisčios ir gražios odos, veido valymo procedūroms laiko raskite bent kartą per sezoną.

Paskelbta Lazeriai

Sustabdykite senatvę – atjauninkite veido odą lazeriu

Kartais gali atrodyti, kad pažvelgus į savo veido odą, visas gyvenimas prabėga pro akis. Gal ir skamba keistai, tačiau visos patirtos emocijos, tiek teigiamos, tiek neigiamos, visi jausmai, išgyvenimai – viskas atsispindi mūsų veide. Ir visos raukšlelės, tiek aplink akis, tiek kaktoje, ir smulkesnės, ir stambesnės – visos jos veide atsirado ne šiaip sau. Viso jos mums primena, kad mes senstame. Gyvenimas vietoje nestovi, tačiau senatvinius procesus šiek tiek prilėtinti įmanoma. Šįkart papasakosime kaip. Skaityti toliau „Sustabdykite senatvę – atjauninkite veido odą lazeriu“

Paskelbta Lazeriai

Kapiliarų šalinimas lazeriu: patikima, greita ir saugu

Paraudę skruostai, veidą nusėjusios dėmelės ir žymės vargina apie 70 % moterų. Šios problemos priežastis paprasta: išsiplėtusios smulkiausios, arčiausiai odos paviršiaus esančios kraujagyslės. Viena patikimiausių procedūrų, grąžinančių odos grožį ir komfortą – kapiliarų šalinimas lazeriu.

Kaip atliekama ši procedūra?

Gydymas lazeriu – šiuolaikiškas pasirinkimas, odos būklę pagerinantis ypač efektyviai. Šis metodas taikomas tik gydytojui atidžiai įvertinus odos būklę, nustačius kapiliarų išsiplėtimo priežastis. Lazerinė procedūra atliekama tuo atveju, jei kapiliarų pažeidimai atsiranda ne dėl veninės kraujotakos sutrikimų.

Kapiliarai paprastai šalinami naudojant du lazerinės įrangos tipus:

  • Pulsinės šviesos lempas. Tai – vienas moderniausių sprendimų, leidžiantis iškart paveikti didesnį odos plotą.
  • Įprastus lazerius. Tokios procedūros metu kapiliarai naikinami siauru spinduliu.

Kiekvienos gydomosios procedūros metu individualiai parenkamas lazerio galingumas, poveikio spinduliais trukmė. Smulkūs veido odos kapiliarai naikinami raudonu ar žaliu lazerio spinduliu. Paprastai impulsai nesukelia diskomforto – jų metu juntamas dilgčiojimas ar šiluma. Priklausomai nuo įrangos, iškart po procedūros lazerio paveikta viena gali būti vėsinama.

Gydymo laikas ir efektyvumas labiausiai priklauso nuo odos būklės. Siekiant nepriekaištingo rezultato, įprasta atlikti 4–5 procedūras.

Kodėl verta rinktis gydymą lazeriu?

Kapiliarų šalinimas lazeriu išsiskiria keliais privalumais:

  • Saugumu. Dėl galimybės tiksliai nustatyti impulso stiprumą ir dažnį procedūra gali būti atliekama kūdikiams, jautrią odą turintiems žmonėms.
  • Patogumu. Kapiliarų korekcija lazeriu – neinvazinė procedūra. Tai reiškia, kad po jos galite iškart keliauti namo ar į darbą.
  • Efektyvumu. Gydymo lazeriu metu sunaikinami net smulkiausi kapiliariniai dariniai. Tokiu būdu užtikrinami ilgalaikiai rezultatai.
  • Greičiu. Priklausomai nuo išsiplėtusių kapiliarų kiekio, viena procedūra gali trukti kelias – keliolika minučių.
  • Maža komplikacijų tikimybe. Po gydymo lazeriu paprastai nelieka jokių randų, odos įtrūkimų, mėlynių.

Dėl šių privalumų kapiliarų šalinimas lazeriu yra vienas populiariausių būdų odos grožiui sugrąžinti.

Kaip prižiūrėti odą po procedūros?

Odą po kapiliarų šalinimo procedūros prižiūrėti paprasta. Tam, kad gydymas būtų efektyvus, kelis mėnesius prieš ir po procedūros reikia vengti tiesioginių saulės spindulių, staigių temperatūros pokyčių, nesilankyti soliariume. Lazerio spindulių paveikti kapiliariniai dariniai neatsinaujina. Tačiau netinkamai prižiūrint odą, gali atsirasti naujų kraujagyslių pažeidimų. Įtakos tam gali turėti genai, žalingi įpročiai, ligos, nesaikingas deginimasis.

Statistiniais duomenimis, pirmieji kapiliarų pažeidimų požymiai pastebimi sulaukus 20–30 metų. Nuosekli profilaktika, laiku nustatyta diagnozė ir kapiliarų šalinimas lazeriu – patikimas sprendimas norint išsaugoti skaisčią, lygią, sveiką odą.