Paskelbta Prekės

Mėtinukai – sveika ir gaivu

 

Mėtinukai ne tik atgaivins burnos kvapą, bet bendrai suteiks gaivos pojūtį ir privers pasijusti geriau. Kaip ir kiti šokoladukai su logotipu iš „Logobalt“ bus skani dovanėlė kiekvienam smaližiui. Jei nesate tikras, ar žmogus, kuriam norite padovanoti skanią dovanėlę, mėgsta saldumynus ir šokoladukus ar ne „Logobalt“ galima rinktis ir iš kitų skanėstų, ne tik minėtų mėtinukų. Nors šie ir gali būti pats universaliausias pasirinkimas perkant saldžias dovanas bet kokio amžiaus ir bet kokių skonių žmonėms, galima rinktis ir iš sveikų užkandžių, pavyzdžiui „Obuoliukus“. Tai yra mažyčiai džiovintų obuolių pakeliai, kuriems lengvai vietos bus galima atrasti bet kurioje kuprinėje, ar net labiausiai užgrūstame stalčiuje. Manome, kad mėtinukai vis tiek bus geriausias pasirinkimas, o žemiau pateiksime kelias priežastis, kodėl tai ne tik gaivu, bet ir protinga.

 

Skanus maistas labiau sudomina

 

Apskritai visi šokoladukai su logotipu iš „Logobalt“ yra ne tik unikalus pasirinkimas, nes galėsite ant pakuočių uždėti bet kokį savo norimą logotipą. Visi saldumynai ir skanumynai yra labai skanūs ir sveiki. Tikriausiai ne vienas patyrė, kad paragavus skanaus maisto norisi viską apie jį sužinoti. Kas pagamino, kokie ingredientai įeina į sudėti, iš kur importuota bei kiek laiko galioja. Šie ir daugiau klausimų iškyla tik tada, jeigu gardumynai išties pateisina savo vardą. Suvalgius neskanaus maisto – nesinori daugiau apie jį nė pagalvoti.

 

Efektyvu

 

Pačios geriausios reklamos yra ant tų daiktų, kurie yra iš ties naudingi. Pavyzdžiui, marškinėliai, užrašų knygutės, atšvaitai ir panašiai. Vargu, ar kažkokia maža statulėlė bus labai pastebėta ir sureikšminta, o ne įgrūsta kažkur į stalčių. Šokoladukai su logotipu iš „Logobalt“ garantuos, kad pasirinkus maistą reklaminiais tikslais – reklama sulauks dėmesio.

 

Žavios pakuotės

 

Ryškios spalvos, įvairesni dizainai iš ties traukia akį. Nesvarbu, ar tai maisto produktų įpakavimas, ar mažytis aksesuaras – jis patrauks daugelio akį būdamas kelių deramų spalvų, o ne kasdieninės ir niekuo neišsiskiriančios baltos. Juk ir perkant paprasčiausią gumos pakelį greičiausiai dėmesį atkreipiama į ryškių spalvų pakuotes, o ne baltas.

 

Bet koks skanumynas ant savo pakuotės turintis jūsų logotipą bus kur kas įdomesnis ir labiau viliojantis. Jeigu planuojate didelį giminės balių – įsigykite mažų mėtinių saldainiukų su giminės herbu. Jie ne tik nekenks dantims, bet užtikrins, kad šventė būtų ilgai prisiminta.