Paskelbta Bio

Oda rūpintis reikia visą gyvenimą

 

Maždaug nuo tada, kai „gamtos“ pamokos virsta „biologijos“ pamokomis, mes sužinome, kad didžiausias mūsų organizmo organas yra oda. Ji nuolatos kinta, patiria įvairiausios aplinkos iššūkius, tačiau priežiūros reikalauja nuo pat pirmųjų dienų. Vis tik, skirtingame amžiuje – skiriasi ir pati priežiūra. Ką vertėtų žinoti apie tai, kur kreiptis dėl problemų ir kada apskritai suklusti – pasakojame truputėlį plačiau.

 

Paauglystė

 

Pagrindinė šiuo laikotarpiu dažniausiai pasitaikanti problema – bėrimas spuogeliais. Dar dažnai tai žinoma kaip aknė, tačiau tai – jau daug rimtesnė odos ligos forma. Paauglystė yra laikotarpis, kai bene svarbiausia dalykas yra – gerai atrodyti. Oda šiuo gyvenimo laikotarpiu susiduria su galybe įvairiausių priemonių: merginos naudoja tikrai nemažus kiekius makiažo, kad paslėptų spuogus, vaikinai neretais atvejais ieško gydymo priemonių, neatsiejama gyvenimo dalimi tampa įvairiausi valikliai ir tonikai.

 

Neretais atvejais kasdienybe tampa ir interneto platybėse ieškomi klinikos „Era Esthetic“ atsiliepimai. Vienas dalykas yra skaityti atsiliepimus, kitas – pačiam nueiti ir įsitikinti. O kadangi aknė taip paprastai nepraeina, kartais geriau nueiti pas specialistą ir pasirodyti jam. Jei jau negelbėja tonikai ir kremai, tada gelbės lazeris. Tačiau ir šiaip – nepamirškite kasdien skirti odai laiko – prausti, ją valyti ir pan.

 

35-eri

 

Šio amžiaus sulaukus, dažniausiai pradeda ryškėti pirmieji senatviniai požymiai ir labai nuotaiką gadinančios raukšlelės. Su jomis kovoti moterys dažniausiai bando įvairiais kremais, tačiau šie minimaliai kažką keičia. Nors yra žinoma, kad kolageno didelį kiekį žmogaus oda praranda jau dvidešimtaisiais metais, senatvė ateina netolygiai ir rezultatas sumažėjus kolagenui išryškėja maždaug ties 35-40 metais.

 

Remiantis informacija, kurią radome klinikos „Era Esthetic“ atsiliepimai skiltyje, tai šiuo atveju daugelis moterų raukšleles aplink akis ir pykčio raukšlę dažniausiai šalina ne lazeriu, o botulino injekcija. Na, aišku, reikėtų nepamiršti, kad kasdien valyti odą taip pat reikia. Ir galų gale, nebijokite šiokių tokių gyvenimo požymių.

 

55-eri

 

Tai amžius, kai odai labiausiai reikia gaivinimo. Nors ne visos jauninimo procedūros reikalingos, kartais tereikia vienos geros mezoterapijos ar giluminio išvalymo, kad odos būklė žymiai pagerėtų. Šiuo laikotarpiu svarbiausia, kad oda gautų jai trūkstamų vitaminų, mineralų, medžiagų. Tad jeigu bandysite įvairias procedūras, nepamirškite dar ir fizinio aktyvumo, sveikos mitybos. Jie taip pat stipriai prisideda prie odos būklės. Galų gale, estetinė medicina, masažai ir įvairios injekcijos taip pat nepakenks, jeigu jomis nepiktnaudžiausite.