Paskelbta Odontologija

Galite ir vėl turėti nuostabią šypseną

Jei įžvelgiate savo šypsenoje nedidelių netobulumų – turbūt suprantate, ką reiškia kompleksuoti plačiai šypsotis, kalbėti praverta burna. Dėl įvairių ligų ar tiesiog nelaimingų atsitikimų nuskyla dantys, turintys griežimo dantimis (bruksizmo) problemą – dažnai skundžiasi nudilusiu dantų paviršiumi. Kartais problema tiesiog nuo kavos pageltę dantys, o tai išspręsti gali ne tik dantų balinimo procedūra. Estetinis plombavimas gali padėti jums ir vėl džiaugtis puikia šypsena it iš reklamos.

Skaityti toliau „Galite ir vėl turėti nuostabią šypseną“

Paskelbta Odontologija

Kada ir kodėl reikalingas dantų protezavimas?

Neretas žmogus per savo gyvenimą susiduria su problemomis dėl dantų, o apsilankymas pas odontologus kartais gali pasibaigti ir pažeistų dantų praradimu. Net ir, atrodytų, menka problema gali baigtis danties netekimu. Praradus dantis dažnai netenkama ne tik įprasta kramtymo funkcija ar šypsena, tačiau tuo pačiu metu gali būti prarastas ir žmogaus pasitikėjimas savimi ar nuotaika. Tokiu atveju kone geriausias pasirinkimas – dantų protezavimas kurį atlikus galėsite vėl džiaugtis nepriekaištinga šypsena, sukandimu ir pasitikėjimu savimi. Skaityti toliau „Kada ir kodėl reikalingas dantų protezavimas?“

Paskelbta Odontologija

Sveiki ir išpuoselėti dantys – gražiausias žmogaus aksesuaras

 

Kiekvienas žmogus žino, jog šypsena – gražiausias žmogaus aksesuaras. Sveiki dantys rodo, jog žmogus yra besirūpinantis savimi, jam svarbi jo sveikata ir šypsena, kuria norisi dalintis su aplinkiniais. Tačiau turėti sveikus dantis dažnai gali reikšti nemažas išlaidas, intensyvią ir kasdienę dantų priežiūrą ar vaikščiojimus pas odontologą. Dažnai dantų protezavimas – keramikiniai ar silikoniniai dantų protezai – yra vienintelė išeitis siekiant atkurti estetinį vaizdą ir leisti nevaržomai šypsotis, kramtyti, kalbėti.

 

Skaityti toliau „Sveiki ir išpuoselėti dantys – gražiausias žmogaus aksesuaras“