Paskelbta Bio

Patarimai norintiems turėti skaisčią veido odą

Visų moterų svajonė yra turėti sveiką ir skaisčią veido odą. Visgi, jos būklė labai priklauso ne tik nuo naudojamų priemonių, bet ir nuo gyvenimo būdo. Norint turėti sveiką, gražią ir jaunatvišką veido odą svarbu atkreipti dėmesį į savo paros ritmą, vartojamus maisto produktus, taip pat naudojamų priemonių sudėtį. Pateikiame kelis naudingus patarimus apie odos priežiūrą.

Ką reikėtų daryti ir į ką atkreipti dėmesį norint šilkinės veido odos?

  • Odos valymas

Kiekviena moteris turėtų veido odą prižiūrėti šiek tiek atidžiau nei tik kiekvieną rytą ir vakarą nuprausiant ją drungnu vandeniu. Rekomenduojame taip pat reguliariai du kartus per dieną (ryte ir vakare) valyti veidą odą prausikliais bei specialiais tonikais.

  • Reguliariai naudokite odos šveitiklius

Odos šveitikliai padės pašalinti nemalonius tamsius inkštirus besikaupiančius ant odos paviršiaus. Šveitikliais odą valyti rekomenduojama kelis kartus per savaitę, bet ne kasdien.

  • Specialios veido odos valymo procedūros

Jei veido oda yra ypač probleminė, dažnai kankina aknė ar alerginiai spuogeliai bei paraudimas, o specialūs mitybos režimai nepadeda, tuomet siūloma rinktis specialias odos priežiūros procedūras. Veido valymas Kaune ir Vilniuje atliekamas ne vienoje tame besispecializuojančioje klinikoje.

  • Masažuokite odą

Nestipriai, tapšnojant pirštų pagalvėlėmis patrinkite ir pamasažuokite odą ją šveičiant. Taip suaktyvinsite jos kraujotaką, o oda po kiek laiko labiau žvilgės ir atrodys gyvybingesnė.

  • Kuo daugiau vandens

Niekas neturėtų ginčytis, kad būtent vanduo yra gyvybės ir jaunystės šaltinis. Aktyvus gyvenimo ritmas, dideli kofeino kiekiai tikrai nepadeda odai žvilgėti. Kasdien gerkite kuo daugiau vandens ir skysčių. Kava bei juoda arbata skatina odos sausėjimą ir džiūvimą, o vanduo padės išlaikyti balansą.

  • Drėkinkite odą veido kaukėmis

Bene labiausiai rekomenduojamos yra šilko pagrindu pagamintos veido kaukės. Jų sudėtis pasižymi odai svarbiomis aminorūgštimis, kurios padeda palaikyti veido odos drėgmės balansą.

Lazerinis veido valymas Kaune ir Vilniuje

Švytinčią veido odą gali padėti turėti specialios veido valymo procedūros, atliekamos šios srities profesionalų. Jei įprastos priemonės, odos kompresai, kremukai, farmacininkių rekomenduoti tepaliukai nebegelbėja, o veido odos būsena nedžiugina, kreipkitės į dermatologus. Jie geriausiai žinos, ką daryti bei kaip gydyti nemalonias odos problemas.

Dažnas pasiūlytas variantas gali būti veido valymas lazerio pagalba. Ši procedūra nėra skausminga ar nemaloni, todėl kelti baimės neturėtų. Veido valymas Kaune bei Vilniuje atliekamas profesionaliose dermatologijos klinikose.