Paskelbta Lazeriai

Sustabdykite senatvę – atjauninkite veido odą lazeriu

 

Kartais gali atrodyti, kad pažvelgus į savo veido odą, visas gyvenimas prabėga pro akis. Gal ir skamba keistai, tačiau visos patirtos emocijos, tiek teigiamos, tiek neigiamos, visi jausmai, išgyvenimai – viskas atsispindi mūsų veide. Ir visos raukšlelės, tiek aplink akis, tiek kaktoje, ir smulkesnės, ir stambesnės – visos jos veide atsirado ne šiaip sau. Viso jos mums primena, kad mes senstame. Gyvenimas vietoje nestovi, tačiau senatvinius procesus šiek tiek prilėtinti įmanoma. Šįkart papasakosime kaip.

 

Kodėl mes senstame?

 

Atsakymas į šį klausimą dažniausiai visiems atrodo logiškas ir aiškus. Oda sensta, nes tai yra natūrali organizmo reakcija į bėgantį laiką. Visgi, kiekvienas organizmas turi jau iš anksto nulemtą gyvavimo trukmę. Oda laikui einant pradeda plonėti, kinta jos struktūra, galų gale, pradeda mažėti esminių, jaunatviškai odai reikalingų komponentų – kolageno ir elastino. Senstame, nes mus veikia ne tik laikas ir paveldėti genai, bet ir kasdieniai aplinkos faktoriai – saulės įtaka, netinkama mityba, vaistų vartojimas ir tas pats atmosferos užterštumas. Tačiau yra būdų, kurie gali padėti sustabdyti laiką. Bent jau trumpam.

 

Iš keturiasdešimties į trisdešimt

 

Dešimties metų šuolis atrodo neįmanomas, tačiau būtent tai gali veido atjauninimas lazeriu. Ne viena moteris tokio ar bent jau panašaus efekto tikisi pirkdama itin stipriai reklamuojamos kremus nuo raukšlių. Tačiau jie tik minimaliai sumažina raukšleles. Jie nepatempia odos, nepasiekia gilesniųjų audinių. Daugiausia, ką jie padės pasiekti – tai skaistesnę odą, šiek tiek sugrąžinant prarastą jos spalvą. Tačiau kardinaliai odos atjauninti tai nepadės, net jei sumokėtumėte ir 100 eurų.

 

Iš keturiasdešimtmetės staiga virsti trisdešimtmete gali padėti intensyvios lazerinės arba injekcinės procedūros, atliekamos kursais. Stebuklų nebūna, tačiau derinant procedūrų kursus su gyvenimo būdu, pasiekti galima tikrai ryškių rezultatų. Veido atjauninimas lazeriu šiandien yra gana populiari, nors ir ne pati pigiausia procedūra. Tačiau ją atliekant taip pat svarbu stipriai keisti ir kasdienius įpročius, mitybą ir odai naudojamus kremus bei kitokius preparatus.

 

Atjauninti odą lazeriu ryžtasi ne kiekviena, tačiau tos, kurios išbandė šį būdą, džiaugėsi atjaunėjusia oda. Grįžo natūralus odos skaistumas, sumažėjo raukšlelės kaktoje ir aplink lūpas, o žmonės pradėjo klausti jų jaunatviškumo paslapties. Kartais geriau išleisti daugiau vienam procedūros kursui nei dar vienam išreklamuotam kremui.