Paskelbta Lazeriai

Svarbiausia – sveikata, o ne rezultatas

 

Grožis, estetika ir sveikata – trys dalykai, kurių šiandien siekia moteris. Kitaip tariant, kiekviena nori atrodyti gražiai, jaunatviškai ir kaip įmanoma ilgiau pristabdyti senatvę. Vis tik galima pamatyti nemažai ryškių pavyzdžių, kai su grožio procedūromis yra perspaudžiama, o kartais net gaunama panašaus tipo priklausomybė, kaip ir su tatuiruotėmis. Piktnaudžiavimas gero rezultato neatneš, tad šįkart nusprendėme pakalbėti apie tai su grožio ir estetikos klinikoje gydytojais.

 

Pagrindinis tikslas – gera savijauta

 

Galima pastebėti, kad moteris gerai jaučiasi tik tuomet, kai jos išvaizda atitinka ne tik pačios moters norus, bet ir visuomenės stereotipas. Vis tik, „Era Esthetic“ (era estetika) gydytojai ir grožio specialistai teigia, kad daug svarbiau yra orientuotis į grožį, kuris skatina žydėti. Kitaip tariant, kuo geriau atrodote, tuo geriau jaučiamės, tačiau pakoreguotas grožis dažnai tampa minusu.

 

Grožio klinikos tikslas nėra paversti žmogų klonu ar kažkuo kitu. Grožio procedūros skatina išryškinti moteris tai, ką jos turi gražiausio. Tačiau dažnai norima patobulinti viską. Labai svarbu akcentuoti, kad tai ką moteris mato veidrodyje labai retai atitinka tai, ką mato į ją žiūrintys asmenys.

 

Mūsų suvokimas stipriai skiriasi, o tai skatina formuotis klaidingam savęs vertinimui. Grožis yra sveikata ir gera savijauta – tiek psichologinė, tiek fizinė. Viena kita raukšlelė gali paveikti mūsų psichologinę būseną, tačiau pernelyg didelė dozė grožio injekcijų paveiks ir fizinę. Tad pirmiausia yra įvertinama fizinė sveikata ir tik tada siūlomos procedūros.

 

Viskas iš lėto

 

„Era estetika“ klinikoje dirbantys gydytojai skatina kiekvieną moterį ir merginą pirmiausia pabandyti išmokti pažvelgti į save iš šono ir įvertinti savo turimus pliusus. Lazeriai ir injekcijos padės pristabdyti senėjimo procesus, tačiau pirmiausia gydytojai skatina neskubėti. Pirmieji žingsniai – sveikatos būklės įvertinimas. Pagal tai, kokia yra odos būklės, sveikatos būsena yra parenkama atitinkama procedūra, numatomos rizikos ir grėsmės, pasikalbama apie tai. Ir tik antras žingsnis yra perėjimas prie procedūrų vykdymo.

 

Sveikas kūnas – štai kas yra grožis. Nereikia stengtis pakeisti to, ką davė gamta. Siekite tai išryškinti. Juk natūralumas ir jaunatviškumas yra būtent tai, kas moteriai leidžia išsiskirti. Pirmiausia – išmokti pamilti save, o gydytojai ir dermatologai padės Jums išspręsti sveikatos problemas. Juk sveikame kūne – sveika ir siela.