Paskelbta Bio

Sveikame kūne – sveika siela, arba kodėl svarbu rūpintis savo oda?

 

Skaisti, graži, natūralios spalvos veido ir kūno oda – kiekvieno žmogaus pasididžiavimas. Visgi, būtent oda atspindi visus mūsų kūno negalavimus. O tai reiškia, kad ja rūpintis reikėtų lygiai taip pat kaip rūpinamės savo pačių sveikata. Neignoruokite neaiškaus apgamo, išsausėjusios odos ar neaiškių infekcijų. Estetinė kosmetologija ir dermatologija šiandien – tai būdas ne tik išsaugot jaunatviškumą, bet ir savo bendrą sveikatą.

 

Sveikata – mūsų gražiausia savybė

 

Visiems aišku, kad gražiausiai ir žaviausiai atrodo sveikas žmogus. Kai nėra kuo skųstis, tai ir akyse daugiau šviesos ir džiugesio galima pastebėti. Visgi, jei žmogų kankina odos problemos, jos gali turėti ne tik fizinį (matomą poveikį), bet ir psichologinį, paliekantį žymes viduje. Žmogus, nepatenkintas savimi pasižymi ir žemesne saviverte, mažesniu pasitikėjimu savimi. Juk grožis nėra tik estetiška išvaizda, lygiai taip pat grožis yra būsena, savijauta.

 

Daugelis žmonių šiandien renkasi estetinės dermatologijos klinikas ne tik todėl, kad atrodytų gražiau ir išlygintų išryškėjusias raukšles. Daugelis įžengia pro klinikos duris nedrąsiai, tačiau juos veda tikėjimas, jog tai padės jaustis geriau. Tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Nuoširdžiai rūpinantis savo oda kyla mažiau problemų, jaučiamės geriau ir atrodome gražiau.

 

Populiariausios procedūros

 

Estetinė kosmetologija šiandien leidžia ne tik atjaunėti, bet ir pagerinti savo odos būklę. Nors iš pradžių galvojama, kad į dermatologijos klinikas dažniausiai eina moterys nepatenkintos savo išvaizda, siekiančios susileisti šiek tiek botulino sau į lūpas, iš tiesų viskas visai ne taip.

 

Tiesa, tokių atvejų, kaip minėtasis, pasitaiko. Tačiau į estetinės dermatologijos klinikas užsuka ir vyrai, ir paaugliai. Šie, savaime aišku, su palyda. Estetinės kosmetologijos klinikose atliekamos ne tik veido bruožų korekcijos, bet ir specialios atgaivinančios terapijos ir veido valymo, masažinės procedūros. Dažniausiai pasitelkiamos drėkinančios veido valymo terapijos, leidžiančios išgydyti aknę. Taip pat padidėjusio prakaitavimo gydymas, depiliacija.

 

Šiandien tokios procedūros leidžia ne tik jaustis geriau ar pakelti pasitikėjimą savimi, bet taip pat ir pagerinti savo sveikatos būklę. Visgi, kuo geriau jaučiamės – tuo geriau atrodome. Tad rūpinkimės savimi ir savo oda.