Paskelbta Verslas

Tralas: kada jis reikalingas?

Atsitikus nenumatytai situacijai kelyje visai neverta panikuoti. Visoje šalyje yra nemažai tralo paslaugas siūlančių įmonių, galinčių padėti susidoroti su netikėtai iškilusiais iššūkiais. Na, o štai čia 3 situacijos, kuriose tralas Kaune ar kituose miestuose jums mielai suteiks pagalbą.

 

Užklimpusi mašina

 

Žiemą dažnai pasitaiko atvejų, kuomet transporto priemonės užklimpsta sniege ir nepajėgia pačios pajudėti iš vietos. Taip gali atsitikti ne tik lengviesiems automobiliams, tačiau ir sunkvežimiams. Todėl šaltuoju metų laiku labai reikalingos yra tralo paslaugos.

 

Panaši situacija, kuomet mašinos įklimpsta neretai nutinka ir šiltesniu metu: lietingą pavasarį, vasarą ar rudenį. Tik jau šiuo atveju transporto priemonės “užstringa” ne sniege, o purve. O minėtas įvykis dažnai pasitaiko ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir traktoriams, dirbantiems laukuose.

 

Tad visai nesvarbu ar šiuo metu vasara, ar žiema, vairuojate lengvajį automobilį ar sunkvežimį, o gal dirbate su traktoriumi – tralas Kaune ar kituose Lietuvos miestuose suteiks reikalingą pagalbą ir ištrauks užklimpusią jūsų transporto priemonę.

 

Avarija arba automobilio gedimai

 

Šios paslaugos ypač reikalingos tada, kai sugenda jūsų automobilis. Tralo paslaugas teikiančių įmonių specialistai jums atskubės į pagalbą ir suteiks techninę pagalbą kelyje bet kuriuo paros metu.

 

Avarijos metu jūsų automobilis, prireikus, bus ištrauktas iš griovio. Na, o jei mašina buvo smarkiai pažeista ir nebėra tinkama eksploatuoti, ši bus nugabenta į reikiamą vietą. Be to, galimas ir ratų remontas ar padangų keitimas kelyje.

 

Kuro problemos

 

Yra teikiamos ir su kuru susijusios paslaugos. Pavyzdžiui, jei esate kelionėje po Lietuvą ir jums staiga kelyje baigėsi kuras – ne bėda. Įmonės, teikiančios tralo paslaugas, siūlo pristatyti kurą į jūsų lokaciją.

 

Taip pat tralo paslaugos pravers, jeigu netikėtai užsipylėte prastos kokybės kuro ir pajutote, jog jūsų automobiliui šis “nepatinka”. O galbūt nutiko dar prastesnis scenarijus – supainiojote kurą ir, pavyzdžiui, vietoj benzino įsipylėte dyzelino. Svarbiausia – nepanikuokite. Dar viena tokio tipo bendrovių siūloma paslauga yra netinkamo kuro išsiurbimas.

 

Taigi, visai nesvarbu, ar tai darbo diena, ar savaitgalis tralas Kaune yra pasiruošęs padėti jums ir jūsų automobiliui bet kuriuo paros metu!