Paskelbta Prekės

Viskas ką reikia žinoti apie kontaktinių lęšių skystį

 

Kontaktiniai akių lęšiai – patogiausias būdas norintiems nevaržomai matyti ir atsikratyti nepatogumus keliančio akinių naudojimo. Tačiau norint prižiūrėti akis, būtinas tinkamas kontaktinių lęšių naudojimas ir jų priemonių taikymas. Pagrindinė ir svarbiausia akių lęšių priežiūros priemonė yra specialus, kontaktiniams akių lęšiams pritaikytas lęšių skystis.

 

Akių lęšių skysčio paskirtis

 

Kontaktinių akių lęšių skysčio taikymas:

  1. Kontaktinių lęšių dezinfekavimui.
  2. Kontaktinių lęšių skalavimui.
  3. Kontaktiniams lęšiams drėkinti.
  4. Kontaktiniams lęšiams valyti.

 

Kontaktinių akių lęšių skysčio rūšys

 

Kontaktiniai akių lęšiai turi būti tinkamai prižiūrimi, kadangi ant ilgainiui kaupiasi bakterijos, nešvarumai, kurie gali pakenkti akių regėjimui, sukelti perštėjimą, dirginimą ir kitus stiprius negalavimus.  Kai kurios parduotuvės taiko net šešių skirtingų kontaktinių akių lęšių skysčio rūšis, tokias kaip:

 

  1. Lęšių skysčio naudojimas trumpoms kelionėms.
  2. Pritaikytas skrydžiams.
  3. Skirtingo dydžio talpos.
  4. Su peroksidu arba augaliniais priedais.
  5. Specializuotus būtent jautrioms akims.

 

Lęšių skystis naudojamas trumpoms kelionėms yra papildytas optimalia talpa, kurią patogu turėti kelionės metu, kurioje kontaktiniai lęšiai nėra naudojami intensyviai. Skrydžiams pritaikytas akių lęšių skystis, atitinka skrydžio skysčių tapos taisykles, todėl tinka itin dažnai keliaujantiems. Lęšių skysčio sudėtyje esantis peroksidas, sukurtas būtent nešvarumų, apnašų, dulkių dezinfekavimui. peroksidas t Skystis, kurio sudėtyje yra augaliniai priedai nedirgina akių ir palaikų kontaktinių lęšių švelnumą ir minkštumą. Specializuoti skysčiai naudojami ypač jautrioms akims, mažina akių paraudimą, perštėjimą. Jų sudėtyje dažniausiai naudojami ramunėlių ekstraktai pasižymintys raminamuoju poveikiu.

 

Svarbiausia tinkamas lęšių skysčio naudojimas

 

Akių lęšių skysčio pasirinkimas priklauso nuo skirtingos kontaktinių akių lęšių rūšies. Akių lęšių skystis yra sukurtas atsižvelgiant į žmogaus poreikius ir gyvenimo būdą: kaip dažnai ir kokiomis sąlygomis yra naudojami akių lęšiai. Naudojant akių lęšių tirpalą būtina stebėti šio skysčio galiojimo laiką, kuriam pasibaigus, tolimesnis jo naudojimas yra griežtai nerekomenduojamas. Iš esmės, tinkamiausias skysčio naudojimo terminas yra 3-6 mėnesius. Nemalonus jausmas akyse, gali būti ženklas, kad tirpalas yra su pasibaigusiu galioti terminu arba netinkamas akims.

 

Šiandien galima pasidžiaugti didele kontaktinių lęšių skysčių įvairove, kuri užtikrina tinkamą priežiūrą specialiai Jūsų akims.